Wersje językowe
Waluty
DOSTAWA

 

DOSTAWA

Lefantome.eu realizuje dostawy zakupionych towarów na terenie kraju za pośrednictwem firm kurierskich bądź usługi Paczkomatów InPost oraz dostawy na terenie krajów członkowskich Unii Europejskiej i poza nią za pośrednictwem firm kurierskich.

Dostępne opcje oraz koszt usług dostawy na terenie Polski:

  • przesyłka kurierska 11,99 zł brutto
  • usługa Paczkomatu InPost 11,99 zł brutto

Dostępne opcje oraz koszt usług dostawy na terenie krajów członkowskich:

  •  przesyłka kurierska do Niemiec (kurier Fedex) 69,00 zł brutto
  • przesyłka kurierska do pozostałych państw z UE (kurier Fedex) 89,00 zł brutto

Od momentu zatwierdzenia zamówienia w naszym sklepie magazyn w ciągu dwóch dni roboczych skompletuje i przygotuje je do wysyłki. O uruchomieniu dostawy zostaną Państwo poinformowani w osobnej wiadomości na adres poczty e-mail wskazany przy zamówieniu. Większość przesyłek kurierskich na terenie Polski dostarczana jest kolejnego dnia po przekazaniu paczki kurierowi. W niektórych przypadkach termin dostarczenia może wydłużyć się do pięciu dni. W sytuacji dłuższego oczekiwania na przesyłkę prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta pod adresem poczty elektronicznej biuro@lefantome.eu.

Na realizację dostawy poza granicami kraju należy oczekiwać do siedmiu dni roboczych od momentu odbioru przesyłki z siedziby naszej firmy przez firmę kurierską. W sytuacji dłuższego oczekiwania na przesyłkę prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta pod adresem poczty elektronicznej biuro@lefantome.eu 

Reguły dostaw związane ze zwrotami lub wymianami produktów zostały dokładnie omówione na naszej stronie w zakładce “Zwrot/Wymiana”.

PŁATNOŚCI

Podmiotami świadczącymi obsługę płatności online w ramach naszego sklepu są spółki Blue Media S.A.  W ramach usług świadczonych przez te podmioty umożliwiamy następujące możliwości rozliczenia zakupu:

  • internetowy przelew bezpośredni z konta banku BLIK
  • płatność kartą płatniczą: Visa, Master Card, Maestro, American Express, Diners

W przypadku płatności kartą czas realizacji zamówienia biegnie od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji transakcji. Przy przelewie bezpośrednim zamówienie uruchamiane jest w momencie uzyskania potwierdzenia pomyślnej realizacji przelewu. W sytuacji konieczności zwrotu wpłaconych środków cała kwota zwracana jest na konto, z którego był realizowany przelew, a w przypadku transakcji kartą płatniczą, na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej zamawiającego. Zamawiający jest zwolniony z jakichkolwiek opłat transakcyjnych związanych z realizacją zakupu i ponosi jedynie koszty związane z kosztem dostawy oraz zamawianymi produktami. 

W przypadku zwrotu produktu wpłacone środki zostaną zwrócone na konto z którego była realizowana transakcja, jeśli chcą Państwo otrzymać zwrot na inne konto bankowe należy podać jego numer w Formularzu Zwrotu, zgodzie z procedurą opisaną w zakładce “Zwroty".

 

 

Zyskaj dostęp do tajnych promocji

Dołącz do

newslettera

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium